پاسخ پرسش های متداول

فروشگاه اینترنتی گالری پارچه ویوات بیش از 5 سال است که در شبکه های اجتماعی مشغول به فعالیت می باشد و شما مشتری عزیز می توانید از قسمت تماس با ما به اطلاعات تماس و شبکه های اجتماعی ویوات دسترسی داشته باشید .

 

همچنین نماد الکترونیک(اینماد) گالری پارچه ویوات در انتهای صفحات قابل مشاهده است.

 

جهت خرید عمده از گالری پارچه ویوات لطفا با شماره تلفن های                      09127476823 – 09196034744 و یا با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید .

همچنین می توانید از بخش تماس با ما درخواست خود را با ارسال پیام به مطرح نمایید.

 

در شهر قم پرداخت از طریق درگاه های پرداخت و همچنین پرداخت در محل صورت میگیرد.

در سایر استان ها پرداخت از طریق درگاه های پرداخت در صفحه ثبت سفارش انجام می شود.

درگاه های پرداخت گالری پارچه ویوات، درگاه پرداخت بانک ملت و آی دی پی می باشد.

 

در صورتی که انتقاد، پیشنهاد و یا شکایتی از ویوات دارید، میتوانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در صفحه تماس با ما، با تیم پشتیبانی ویوات در ارتباط باشید.

 

در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد. تیم کارشناسان ویوات در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای پیگیری سفارش شما اقدام می نمایند و تایید سفارش را به اطلاع شما میرسانند.

 

می توانید از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیامک و یا بخش تماس با ما، هر گونه مغایرت را به تیم پشتیبانی ویوات اطلاع دهید. بدیهی است گالری پارچه ویوات خود را موظف به عودت کالا می داند و کارشناسان ما شما را جهت استردادکالا طبق دستورالعمل استرداد کالا راهنمایی می کنند.

 

پس از رسیدن سفارش به دست شما، 3 روز مهلت مرجوعی در اختیار شما قرار میگیرد و اگر مشکلی مشاهده شود می توانید کالا را با هماهنگی کارشناسان ویوات مرجوع کنید.
همچنین پس از مرجوع شدن کالا و بررسی توسط کاشناسان ما مبلغ پرداختی تا ۲ روز کاری به حساب شما بازگردانده می شود.

هزینه مرجوعی کالا در صورت عدم کسری و خرابی به عهده مشتری است و درصورتی که سفارش، زدگی، خرابی و یا کسری داشته باشد هزینه مرجوعی به عهده ویوات است. 

 

برای خرید از گالری پارچه ویوات ابتدا پس از انتخاب پارچه موردنظر، آن را به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتما در زمان ثبت سفارش مربوطه، متراژ، نوع، رنگ، جنس، مدل، مبلغ نهایی و نام پارچه انتخابی را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید.

پس از ثبت سفارش از طرف تیم پشتیبانی مشتریان ویوات از طریق ایمیل و یا سایر ابزارهای ارتباطی که در نظر گرفته شده، تایید ثبت سفارش نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

سفارشات برای شهر قم فقط از طریق پیک و برای تهران و سایر شهرستان ها فقط از طریق پست پیشتاز و سفارشی ارسال می گردند.

 

ارسال ها از طریق پیک و پست انجام میگیرد.
بدیهی است مامور ارسال، پیگیری های لازم را برای ارسال مجدد برای شما در نظر میگیرد .

 

بله، تا زمانی که پارچه درخواستی شما برش نخورده باشد، امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد. پس از ثبت کالای مورد نظر خود و پرداخت وجه آن، می بایست با تیم پشتیبانی ویوات تماس بگیرید. اگر سفارش شما برش نخورده باشد و بسته بندی و ارسال نشده باشد ظرف 48 ساعت کل وجه شما مسترد خواهد شد. چنانچه سفارش شما برش خورده باشد اما ارسال نشده باشد، متاسفانه در این حالت امکان لغو سفارش شما وجود ندارد.

 

خیر؛   هدف گالری پارچه ویوات این است که شما یک خرید آسان و لذت بخش آنلاین را تجربه کنید.

 

جواب یا پرسش خود را پیدا نکردید؟

روش‌های ارتباط با ما

تماس تلفنی

09196034744 – 09339943197

تماس تلفنی

09196034744 – 09339943197